Racingovka Onrush od Codemasters vstúpi do otvorenej bety 17. mája

pridal Gam_er 10.5.2018 o 19:32
PS4
Xbox One
Racing


Codemasters nám dnes potvrdili, že vo štvrtok, 17. mája začína otvorená beta ich pripravovanej racingovky Onrush. Hráči na PS4 a Xbox One si ju budú môcť užívať do pondelka 21. mája. Ak si hru predobjednáte na PS4, k bete získate prístup o dva dni skôr, t.j. 15. mája. Otvorený beta test naučí hráčov pomocou interaktívneho tutorialu základy titulu. Potom sa budete môcť vrhnúť priamo do akcie v režime Superstar Practice, kde môžete vylepšovať svoje schopnosti proti AI súperom, alebo v multiplayeri.

Racingovka Onrush od Codemasters vstúpi do otvorenej bety 17. mája

Režim Superstar Practice si môžete vychutnať ako sólový jazdec, alebo so skupinou priateľov v kooperatívnom režime. V sólo budete mať k dispozícii tiež prepracovaný foto režim. Stačí hru zapauzovať a môžete zachytávať fotografie, ktoré následne upravíte pomocou pokročilých nástrojov a filtrov. Ak vás prestane baviť Superstar Practice, môžete zabojovať o dominanciu v The Stampede. Ide o režim pre viacerých hráčov, kde pôjde o exkluzívne eventy 6v6. V celkovej bete na vás čakajú dve krásne a smrteľné trate, dva režimy a štyri triedy vozidiel, vrátane elementov ako nočné preteky či rôzne sezónne zmeny.

Racingovka Onrush od Codemasters vstúpi do otvorenej bety 17. mája

Môžete si tiež odomknúť štýlové odmeny, ktoré sa dajú preniesť do finálnej hry. K dispozícii je tiež Onrush Digital Deluxe Edition, ktorá ponúkne osem špeciálnych dizajnov vozidiel, extra Crashtag artwork a niekoľko ďalších drobností. Hra vychádza 5. júna na PS4 a Xbox One. Na brnenskej konferencii Game Access’18 sa predstaví aj John Romero
predchádzajúca novinka

Monster Hunter Generations Ultimate príde na Switch aj na západe
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.