NIS America na svojom press evente predviedli tucet titulov pre západ

pridal matus_ace 11.2.2018 o 17:26
PC
PS4
PS Vita
Switch


Rovnako ako pred rokom, aj tentoraz nám NIS America na špeciálnom novinárskom evente v San Franciscu predstavili svoj tohtoročný západný line-up. Vo Folsom Street Foundry celkovo predviedli 12 titulov, ktorých sa dočkáme zväčša v najbližších mesiacoch na PC a aj konzolách. Niektoré tituly dostali konkrétne dátumy, iné len približné termíny, oproti minulému roku to bolo ale slabšie a nepriniesli prakticky žiadne prekvapenie, len trailery a detaily k už známym titulom.

Pozrime sa teda na prezentovaný tucet hier:

The Lost Child

Na jeseň prinesú nový titul od Kadokawa Games pre PS4 a Vitu. V hre preberiete úlohu novinára, ktorý skúma sériu samovrážd a po tom, čo ho skoro zabili, získa zbraň na lovenie démonov, anjelov a iných stvorení.

Labyrinth of Refrain: Coven of Dusk

Tento titul v Japonsku vyšiel už dávnejšie, na západ dorazí na rozšírený zástup platforiem, konkrétne na PC, PS4 a Nintendo Switch, pričom vás v ňom čaká nekonečné bludisko. Vydania sa taktiež dočkáme v priebehu jesene.

The Longest Five Minutes

Táto JRPG vychádza už hneď budúci týždeň, konkrétne 16. februára v Európe a pre PC, Switch a Vitu. Aj preto ju na akcii až tak neprezentovali.

The 25th Ward: The Silver Case

The 25th Ward je pokračovanie Silver Case od Suda51 a hra pôvodne vznikla pre mobilné telefóny ešte v roku 2005. Grasshopper Manufacturer ju prinesú na PC a PS4 už 16. marca.

Penny-Punching Princess

Taktiež v marci, konkrétne 30. marca, dorazí na Switch a Vitu táto beat'em-up a trošku netradičným zvratom, kedy na svoju stranu dostanete ako nepriateľov, tak aj nastražené pasce.

The Witch and the Hundred Knight 2

Taktiež 30. marca príde na PS4 pokračovanie The Witch and the Hundred Knight. Pred niekoľkými týždňami sme videli gameplay ukážku z tejto RPG, teraz nám predviedli jednotlivé postavy z nej.

Fallen Legion: Rise to Glory

Táto JRPG kompilácia vyjde exkluzívne na Nintendo Switch 2. júna a spojí v sebe dvojicu Fallen Legion hier, ktoré vyšli minulý rok na PS4 a Vitu.

Happy Birthdays

Niekedy v priebehu leta na Switch dorazí titul Happy Birthdays. Je to vlastne nová verzia Birthdays the Beginning z minulého roka, ktorá vyjde na Switch a v základe tiež ponúkne všetky DLC balíčky.

Touhou Genso Wanderer Reloaded

Niekedy tento rok sa na Nintendo Switch a PS4 predstaví nová verzia roguelike titulu Touhou Genso Wanderer, ktorá pridá DLC, nový obsah a aj nové postavy.

Ys VIII: Lacrimosa of Dana

Asi najväčší titul z eventu, ktorý tam však priamo nepredviedli, no aspoň sme sa dočkali nového traileru. Hra má zatiaľ stanovené vydanie v lete pre Nintendo Switch a budeme dúfať, že sa na tom nič nezmení.

Assault Spy

Väčšina titulov od NISA sú konzolovky, niektoré vyjdú aj na PC, no Assault Spy je v príprave len na PC a Early Access verzie by sme sa mali dočkať niekedy v máji na Steame. Je to akčná hra zasadené do prostredia kancelárií

SNK Heroines: Tag Team Frenzy

Taktiež dobre známy titul, o ktorom už nejakú dobu vieme a nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli, že vyjde v lete. Okrem Switchu sa predstaví aj na PS4 a ponúkne známe bojovníčky z SNK sérií.

Ak by ste si chceli pozrieť celý stream press eventu zo záznamu, NISA ho ponúkajú na svojom YT kanáli. Ktoré slovenské hry z roku 2017 sú podľa vás tie najlepšie
predchádzajúca novinka

Pripravuje sa remake prvého levelu zo Star Wars: Dark Forces na Unreal Engine 4
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.