Switch hry už čoskoro kúpite aj za zlaté mince z My Nintendo programu

pridal matus_ace 10.2.2018 o 15:23
Switch


Vernostný program My Nintendo nahradil Nintendo Club, pričom oba predstavujú rozdielny prístup. V minulosti ste mohli získať rôzne fyzické odmeny, v My Nintendo je to všetko o digitálnych odmenách. Získavate dva druhy mincí a tie potom môžete meniť za staršie hry, témy na 3DS, odmeny do mobilných hier od Nintenda a ďalšie. Stále však chýbajú nejaké zaujímavé odmeny priamo pre majiteľov Switchu, no to sa budúci mesiac zmení.

Spoločnosť totiž oznámila, že začiatkom marca (zatiaľ bez konkrétneho dátumu) príde možnosť kupovať si Switch hry a DLC do nich za svoje nazbierané zlaté mince, čo naozaj pekne rozšíri ich možnosti použitia, ktoré zatiaľ pôsobia veľmi obmedzene. Táto nová možnosť bude platiť pre všetky regióny, teda okrem US a Japonska aj v Európe, pričom ju budete môcť využiť ako priamo cez konzolu, tak aj cez prehliadač. Zjavne tak príde nejaký My Nintendo prehľad aj priamo do konzoly, keďže tam zatiaľ nič také nie je.

Bohužiaľ si spoločnosť zatiaľ necháva detaily pre seba. Nevieme dátum spustenia a ani to, či budú uplatnené nejaké obmedzenia na obsah, cenu hier a iné. Nevieme ani to, aké ceny budú tieto hry mať v zlatých minciach, ale vieme aspoň to, že každý digitálny nákup vám dá späť 5% v zlatých minciach, pričom pri krabicovkách je to 1%.

Viac sa o tom určite dozvieme neskôr, ale ak máte nazbierané nejaké zlaté mince, určite tých pár týždňov počkajte, či sa vám ich neoplatí radšej využiť priamo na nákup hier a nie na odmeny.
SpellForce 3 dostáva silné nástroje na moding, vrátane tvorby máp a editora skriptov
predchádzajúca novinka

Activision Blizzard minulý rok zarábal viac na mikrotransakciách ako hrách
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.