GTA V už predalo 90 miliónov kusov, Take 2 sa z predajov teší

pridal saver 8.2.2018 o 7:58
PC
PS4
Mobil
Xbox One
Switch


Take 2 má za sebou ďalší úspešný štvrťrok, za ktorý sa znovu zvýšili predaje GTA V, ktoré sú už na úrovni 90 miliónov. Cez Vianoce tak predali ďalších 5 miliónov kusov, zároveň dodávajú, že hráči na GTA Online utrácajú stále viac. Náležite tomu tam stále pridávajú nový obsah. Hovoria, že úspech je preto taký, lebo sa orientujú na hráčov, nie na zisky.

Pritom Take 2 sa po dlhom čase intenzívne pozerá aj na Nintendo platformy, kde sa mu páčia predaje Switchu. Už tam vydali NBA 2K18, WWE 2K18 a LA Noire a môžeme očakávať, že si nenechajú ujsť možnosť portnúť GTA V, prípadne Red Dead Redemption 2. Nič konkrétne tam však zatiaľ neohlasujú.

Dobre im išli aj klasické platformy Xbox One, PS4 a PC, kde na PC stále rozširujú Civilizáciu V. Na mobiloch im išli kartičkové hry WWE SuperCard a  NHL SuperCard 2K18.

Red Dead Redemption 2 pritom vývojom ide dobre a odhadujú, že aktuálny dátum 26. október je už finálny. Bude tam síce viac konkurencie, ale zároveň trh je väčší ako pred desiatimi rokmi. Čo sa týka ich zapojenia sa do Battle Royale štýlu, hovoria, že chcú byť inovatívni ako je to len možné.

Take 2 malo za posledný štvrťrok tržby 480 miliónov dolárov a čisté zisky 203 miliónov dolárov.Sea of thieves dostáva svoj tématický hardvér pre Xbox one
predchádzajúca novinka

Tvorcovia FTL sa pripravujú na vydanie ich novej roguelike hry Into the Breach
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.