Tvorca Prince of Persia robí všetko preto, aby sériu opäť oživil

pridal play3man 11.1.2018 o 20:17
PC
PS4
Xbox One


Prince of Persia patrí medzi série, ktoré boli medzi hráčmi mimoriadne obľúbené, no už dlhší čas sme sa novej časti nedočkali. Občas sa síce nejaké náznaky jej návratu objavili, no teraz sú nádeje ešte vyššie, aj keď nič konkrétne o pripravovanom pokračovaní sa medzi nás nedostalo. Známa modelka, Christine Teigen, na Twitteri nadhodila svojim odberateľom otázku, či je ešte Prince of Persia stále v kurze, keďže tú hru má veľmi rada. Otázka sa pochopiteľne dostala až k Ubisoftu, ktorý len opätovne potvrdil, že séria má momentálne pauzu, no Prince of Persia je postava, ku ktorej dúfajú, že sa čoskoro vrátia.


Nakoniec však na otázku modelky odpovedal ja samotný tvorca Prince of Persia, ktorý stojí ako za prvým dielom, tak aj za niektorými ďalšími pokračovaniami série. V jeho odpovedi už píše, že pozná niekoľko ďalších ľudí, ktorí majú k hre podobný vzťah a  zároveň ubezpečuje, že robí všetko preto, aby sa séria opäť vrátila.


Prvýkrát sa Prince of Persia objavil v roku 1989, pričom o 12 rokov neskôr prišiel Ubisoft s prvým rebootom série. Naposledy sme sa s hrou stretli v roku 2013, kedy sa známy hrdina predviedol v mobilnej hre.
Detaily remastru Assassin's Creed Rogue, v akom pôjde rozlíšení
predchádzajúca novinka

Slovenský titul Car Puzzler príde na Steam a mobily
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.