Razer na CES predstavil svoje novinky

pridal saver 9.1.2018 o 16:32
PC
Myš
Repro
Notebook


Razer ani tento rok nesklamal a priniesol niekoľko zaujímavých produktov. Do ich ponuky príde myš s wireless napájaním Razer Mamba s Firefly HyperFlux podložkou, ktorú uvidíme už v prvom štvrťroku za €279.99. 

Mamba bude mať Razer 5G senzor, 16,000 DPI, 1,000Hz Ultrapolling a Chroma podsvietenie. Zaujímavosťou bude to, že nebude mať však ani kábel ani batériu, nabíjať sa bude stále priamo z podložky.

Z konceptov predstavili Project Linda, notebook, ktorý ako touchpad použije váš mobil ako základ a rozšíri vám jeho možnosti na notebook. Samozrejme, funguje s Razer Phone. Či má však nádej na realizáciu je otázne, keďže rozšírenie Razer Phone nie je veľké. A kto by chcel hrať Android hry na notebooku?

Predstavili aj spojenie Razer Chroma podsvietenia s Philips Hue žiarovkami, vďaka ktorým sa vám farebná téma z počítača môže rozšíriť na celú izbu.

Nakoniec to doplnili reproduktormi Razer Nommo, ktoré sú určené pre hráčov. Prídu v troch verziách základnej verzii len s dvomi reproduktormi za 99 dolárov, v rozšírenej  Razer Nommo Chroma aj s pridaným podsvietením za 149 dolárov.  

Ak však chcete niečo poriadne, za 499 dolárov, respektíve 579 eur príde Razer Nommo Pro  2.1 verzia s kevlar povrchom, boosterom, THX a Dolby Virtual Surround certifikáciou.
Firma Vivo na CES predstavila senzor na odtlačky prstov pod displejom mobilu
predchádzajúca novinka

The Station bude ďalšia záhadne opustená vesmírna stanica s tajomstvom
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.