Asus nechá zmiznúť prepojenia monitorov

pridal matus_ace 8.1.2018 o 18:28
PC
Klávesnica
Monitor


Asus na tohtoročnej CES nechýba a priniesol tam hneď niekoľko svojich noviniek. Už sme písali o ich novom 65-palcovom ROG monitore, ale tam zoznam noviniek nekončí, pričom aj tie ďalšie sú zamerané na hernú sféru.

Asus nechá zmiznúť prepojenia monitorov

A jedna z najzaujímavejších vôbec nie je hi-end technológiou, je to ale rozhodne zaujímavý produkt. ROG Bezel-free Kit nepotrebuje žiaden softvér a ani napájanie, ale vyrieši problém s okrajmi pri hraní na viacerých monitoroch. Nainštalujete ho pri 130° uhle do medzery medzi monitormi a vďaka odrazu svetla vytvorí dojem neprerušeného obrazu. Kit má prísť ešte v prvom polroku, ale ešte nepoznáme jeho cenu. Fungovať bude s rôznymi typmi monitorov, musia mať však tenké okraje.

Asus nechá zmiznúť prepojenia monitorov

Ďalšou novinkou je nová mechanická klávesnica Asus Strix Flare, ktorá ponúkne Cherry MX RGB spínače a teda aj kompletné RGB podsvietenie. Dizajn pôsobí klasicky, akurát multimediálne tlačidlá a koliesko na ovládanie hlasitosti boli presunuté na ľavú stranu klávesnice. Nebude chýbať USB port a ani opierka na predlaktie. Klávesnica podporuje synchronizáciu RGB osvetlenia s ostatnými Asus produktmi cez Aura Sync. Taktiež má prísť v prvom polroku za ešte neznámu cenu.

Asus nechá zmiznúť prepojenia monitorov

Asus na výstave taktiež oznámil, že každý ROG notebook aj desktop bude teraz podporovať funkcie Aura Sync a aby dali hráčom lepšiu kontrolu nad osvetlením jednotlivých častí zostavy, plánujú priniesť samostatný hardvér, ktorý je na to dizajnovaný. ROG Aura Terminal je štvorkanálový RGB ovládač, ktorý zosynchronizuje všetky svetelné efekty na základe toho, čo sa deje v hre. Taktiež príde v tomto polroku a taktiež nepoznáme cenu.
MultiView Screen umožní sledovať dvom ľuďom rôzny obraz na jednom plátne
predchádzajúca novinka

Conqueror's Blade sa pripravuje na stredoveké bitky o teritóriá
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.