Harry Potter: Hogwarts Mystery dorazí na mobily budúci rok

pridal play3man 13.12.2017 o 9:49
Mobil
iOS
Android
Adventúra


Kalifornské štúdio Jam City sa dohodlo na spolupráci s Warner Bros. Interactive Entertainment, aby hráčom na mobilných platformách priniesli úplne novú hru z prostredia Harryho Pottera s názvom Harry Potter: Hogwarts Mystery. Podľa prvých informácií, ktoré dorazili s oznámením hry, pôjde o príbehovú adventúru, v ktorej sa hráči budú môcť dostať na Rokfortskú školu čarov a kúziel, a prežiť tak život skutočného študenta tejto univerzity.

Po prvýkrát sa tak hráči nedostanú do role jednej zo známych postáv čarodejníckej ságy a namiesto toho si budú môcť vytvoriť postavu podľa svojich predstáv. S ňou sa následne zúčastnia niekoľkých tradičných hodín, ako napríklad obrana proti čiernej mágii, hodina elixírov, čarodejnícke duely a podobne. V hre sa nakoniec budeme môcť stretnúť aj s niekoľkými známymi profesormi z filmov o Harry Potterovi. Na ďalšie konkrétne informácie o herných mechanikách si budeme musieť ešte nejaký čas počkať.

Harry Potter: Hogwarts Mystery bude vydaný pod novým vydavateľstvom Warner Bros., Portkey Games, ktoré je venované práve populárnej sérii. Nedávno oznámený Harry Potter titul na štýl Pokémon Go od štúdia Niantic bude vydaný pod rovnakým vydavateľstvom.

Harry Potter: Hogwarts Mystery sa dostane na mobilné telefóny s operačným systémom Android a iOS niekedy v priebehu budúceho roka.

 Attack of the Earthlings si začiatkom roka pochutná na ľuďoch
predchádzajúca novinka

Nintendo Switch má na konte už 10 miliónov predaných kusov
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.