Detective Pikachu sa nakoniec môže objaviť aj na západe, filmová verzia má dátum premiéry

pridal matus_ace 12.12.2017 o 13:06
3DS


Detective Pikachu, pôvodne vydaná pod názvom Great Detective Pikachu, je netradičná a poriadne zaujímavá hra. Už len kvôli tomu, že vyšla síce len v Japonsku, ale kultový status si získala vo svete. V Japonsku sa objavili digitálne na 3DS už v januári 2016, my sme sa doteraz nedočkali, no Hollywood už pripravuje veľkú filmovú adaptáciu, v ktorej by sa mal dokonca objaviť herec Ryan Reynolds a do kín príde 10. mája 2019, pričom o réžiu sa postará Rob Letterman. Teraz sa ale objavila iskierka nádeje, že by sme sa hry konečne mohli dočkať. Dva roky po jej pôvodnom vydaní a už na konci života handheldu 3DS.

PEGI totiž hre udelili rating (3+) pre Nintendo 3DS a pod hlavičkou Nintendo of Europe. Podľa týchto informácií by sa teda hra mala dočkať anglického vydania, ktoré by sme očakávali niekedy v priebehu budúceho roka. PEGI stránka však zatiaľ uvádza len placeholder dátum, ktorý je stanovený na 31. decembra 2020.

Teraz nám už len zostáva počkať si na oficiálne potvrdenie hry, možno v nejakom Directe na začiatku roka 2018. Už teraz to ale vyzerá tak, že sa môžeme tešiť na to, ako budeme riešiť prípady s trošku netradičným detektívom s poriadnym nábojom.
Sakura sa dostane do Street Fighter V: Arcade Edition začiatkom roka
predchádzajúca novinka

Resident Evil 7 biohazard Gold Edition sa púšťa po stopách Zoe a Chrisa Redfielda
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.