Activision by rád preskúmal možnosti Overwatch filmu

pridal play3man 12.11.2017 o 8:37
Film
Akcia
Multiplayer


Preniesť klasické herné série na plátna kín je veľmi obľúbená aktivita mnohých herných štúdií. Aj keď veľa takýchto filmov je v súčasnosti v pláne, ani jeden z nich sa nezaobišiel bez väčších či menších problémov. Čo sa týka Activisionu, firma v rámci svojho vlastného štúdia pracuje na Call of Duty filme, o ktorom zase až tak veľa informácií nemáme, no vieme, že by najradšej spravili celú filmovú sériu. K ich filmovým plánom sa najnovšie vyjadril šéf analytickej firmy Consumer Products Group, Tim Kilpin, a to pre server MCV. Podľa jeho slov by firma veľmi rada preskúmala možnosti vytvorenia Overwatch filmu.

Zároveň dodáva, že je vždy risk prejsť s hernou sériou na iný formát a Activision si toho je vedomý. No taktiež hovorí, že keby si ním neboli istí, tak by do toho nešli.

"Nie je to jedna z tých situácií, kedy by niekto povedal "Je mi to jedno, hlavne to spravte!" Toto sa nedeje. Myslíme si, že ak je to spravené dobre, má to potenciál rozšíriť základňu fanúšikov nad rámec tej tradičnej, ktorú hra oslovuje."

Activison už stihol spraviť Skylanders seriál, a tak je možné, že po dokončení Call of Duty filmu sa pustia práve do Overwatch filmu. Najmä, keď krátke animované filmy sú u fanúšikov série veľmi obľúbené.Aký 4K TV si vybrať k Xbox One X alebo PS4 Pro
predchádzajúca novinka

Každá ďalšia hra od Take-Two bude obsahovať istú formu mikrotransakcií
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.