L.A. Noire na Switchi bude veľmi veľký

pridal matus_ace 2.11.2017 o 8:11
Switch
Akcia
Triler


L.A. Noire bola vždy veľká hra. Kvalitami, herným svetom a aj množstvom dát. Napríklad Xbox 360 verzia bola až na štyroch diskoch. A podobné to bude aj s pripravovanými verziami, ktoré dorazia už čoskoro a nebude ich málo. Xbox One a PS4 dostanú remastrované verzie, ktoré budú podporovať 4K rozlíšenie. HTC Vive zase dostane samostatnú VR verziu s prepracovanými prípadmi. A Switch dostane verziu, ktorú si budete môcť so sebou zobrať na cesty. Okrem toho prinesie voliteľné pohybové ovládanie, ovládanie dotykom na cestách, vylepšenú prácu kamery a tiež HD Rumble funkciu.

Teraz vyšli na povrch ďalšie podrobnosti o tejto verzii, konkrétne o jej veľkosti, ktorá už hráčov prinúti k tomu, aby siahli po pamäťovej karte. A to bez ohľadu na to, po akej verzii hry nakoniec siahnu. Ak totiž kúpite hru digitálne, budete si na ňu musieť pripraviť až 29GB miesta. Ak pôjdete do krabicovej verzie, čaká na vás day 1 patch s veľkosťou 14GB, čo znamená, že v ňom okrem opráv na poslednú chvíľu bude aj veľká časť herných dát a 2K siahli po cartridgoch s menšou kapacitou, podobne ako napríklad Bethesda v prípade Doomu.

Nové verzie L.A. Noire vychádzajú na všetky platformy už 14. novembra.Ubisoft približuje novembrové doplnky do Assassin's Creed Origins
predchádzajúca novinka

Razer Phone plne predstavený, je to výkonný, herne ladený mobil
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.