Prípravy na Andromedu sú v Microsofte v plnom prúde

pridal saver 1.11.2017 o 10:03
Tablet


Stále viac zdrojov potvrdzuje, že Microsoft robí na otváracom zariadení pod kódovým označením Andromeda. Už dlhšie vieme, že má na takéto zariadenia patenty, ako aj to, že otváracie zariadenie plánoval už pred pár rokmi v Courier booku. Teraz to posúva do aktuálnej generácie a pridáva ohýbateľný a možno aj holografický displej, aj keď tento holografický smer ešte len testujú.

Môžeme čakať, že zariadenie bude mať aj podporu telefonovania, aj keď určite to nebude primárne mobil. Skôr univerzálnejšie zariadenie fungujúce ako zápisník, kde pero bude základom ovládania, v rozloženom stave ako tablet, možno aj ako malý notebook s desktop Windowsom. Bežať by to malo na ARM procesore s emuláciou, ktorú práve koncom tohto roka idú testovať na štandardných notebookoch. Microsoft pre dual screen zariadenie už upravuje svoje aplikácie, a teda budú môcť pracovať aj na dvoch obrazkovkách oddelene.

Podľa informácií sa zo začiatku neplánuje výroba miliónov kusov, keďže pôjde o nový typ zariadenia a hlavne vďaka hardvéru aj drahý. Môžeme čakať podobný opatrný launch ako v prípade Surface, kde ak sa to podobne rozbehne, budú to posúvať ďalej.
Asus predstavil Assassin's Creed Origins GTX1080ti kartu
predchádzajúca novinka

Aké je Destiny 2 na PC
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.