Civilization VI predstavuje Kmérov a Indonéziu

pridal Gam_er 18.10.2017 o 19:01
PC
Stratégia
Ťahová


2K Games dnes oznámili, že hráči Civilizácie VI sa dočkajú ďalších národov a to Indonézie a Kmérov, ktoré do hry pribudnú vo forme DLC. 

Indonéziu povedie Dyah Gitarja. Tá sa narodila ako vojvodkyňa z Kahuripánu a vyrástla v izolácii kvôli svojej ochrane. Potom, čo bol jej nevlastný brat kráľ Jayanagara zavraždený v roku 1328, Dyah tak prichádza k moci, aby s vládnutím pomáhala svojej matke. Vládla v čase masového chaosu a vzbúr v Indonézii, kde s pomocou Gajah Mada, ktorého si hráči môžu pamätať z Civilizácie V, potlačila povstanie a rozšírila vládu Majapahitskej ríše.

Jedinečnou schopnosťou Dyah je Exalted Goddess of the Three Worlds, ktorá dodáva dodatočnú vieru pobrežným mestám, umožňuje nákup námorných jednotiek za zľavnené množstvo viery a eliminuje pohyb na palubu / vystupovanie náboženských jednotiek. Unikátnou schopnosťou Indonézie je Great Nusantara, ktorá dodáva bonusy pre niektoré štvrte. 

Jedinečnou jednotkou je Jong. Ide o námornú jednotku, ktorá nahrádza fregaty a dáva vám extra rýchlosť, ktorou disponujú všetky jednotky vo formácii. Jongy sú tiež vo formácii silnejšie.  Nakoniec jedinečným vylepšením je Kampung, nahustené štvrte mesta.

Druhým predstaveným národom sú Kméri, ktorých vedie kráľ Jayavaram VII. Ten bol obľúbeným vládcom svojho národa, ktorý sa v roku 1181 po porážke útočiacich vojsk korunoval za kráľa.  Ale namiesto toho aby expandoval, sústredil sa na svoj ľud. Obraňoval ho a zaistil mu bezpečnosť.

Za štátne náboženstvo zvolil budhizmus a za jeho vlády vybudovali množstvo chrámov, ale aj nemocnice, kamenné cesty, množstvo veží a množstvo ďalší projektov. Zo zaujímavých projektov bolo vybudovanie oddychových domov, ktoré postavili každých 15 kilometrov krížom cez kráľovstvo.

Jeho jedinečnou zbraňou bude Domrey, bojový slon s katapultom, jedinečnou budovou bude Prasat, svätý chrám, jedinečnou schopnosťou vodcu bude Monasteries of the King získanie územia budovaním svätých miest, a nakoniec, jedinečnou možnosťou národa bude Grand Barays, veľké akvadukty.Nvidia Shield TV vychádza v lacnejšej verzii bez gamepadu aj u nás
predchádzajúca novinka

Killing Floor: Incursion pre HTC Vive dostáva dátum vydania a ponúkne predobjednávky so zľavou
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.