ZTE Axon M je otvárateľný mobil s dvomi displejmi, vyzerá zaujímavo

pridal saver 18.10.2017 o 9:18
Mobil
Android


ZTE predstavilo očakávaný otvárací mobil s dvomi displejmi a aj keď nie je presne to, čo čakáme do budúcnosti (možno od Surface phone), ukazuje nám, aké možnosti môžu takéto zariadenia ponúknuť.

Ide o mobil ZTE Axon M, ktorý ponúka dva 5.2 palcové displeje s 1080p rozlíšením, pričom keď sa otvorí, vznikne z toho 6.8 palcový tablet umožňujúci spustiť jednu aplikáciu na oboch obrazovkách, alebo dve aplikácie samostatne. 

ZTE Axon M je otvárateľný mobil s dvomi displejmi, vyzerá zaujímavo

Čo však chýba k tomu, aby to bol ďalší krok vpred, je ohybný displej, vďaka ktorému by nemuseli byť obrazovky rozdelené. Rovnako mobil je možno až príliš hrubý a ťažký na dnešné štandardy a má 12.1 mm hrúbku a 230gramov váhu.

Z výkonu má mobil Snapdragon 821 procesor, 4GB pamäte, 64 GB flashu a možno na dva displeje slabšiu, 3180mAh batériu. Celé to dopĺňa 20mpx kamera.

V US sa mobil začína predávať za 725 dolárov. ZTE zrejme tento štýl mobilov nemá šancu výraznejšie rozšíriť a uvidíme, či sa do toho pustia aj ďalšie väčšie firmy a či sa to postupne posunie vpred. Určite to má potenciál do budúcna.UK vláda reagovala na lootboxy v hrách
predchádzajúca novinka

Halo predstavuje pripravované novinky, Halo Wars 2 dostane crossplay
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.