Jesenný update pre Xbox One práve vychádza

pridal saver 16.10.2017 o 22:02
Xbox One
Xbox One X


Major Nelson ohlásil vydanie masívneho jesenného updatu pre Xbox One. Ten mení vizuál dashboardu na nový štýl, pripravuje konzolu na Xbox One X ako aj na príchod Avatarov 2.0, tí priamo nie sú súčasťou dashboardu.

Jesenný update pre Xbox One práve vychádza

Lepšia je personalizácia titulnej stránky, kde si pomocou nových ikoniek prilepíte to čo potrebujete. Môžete tam mať 40 odklikov. K tomu si môžete zvoliť tmavú alebo svetlú tému a to aj s vysokým kontrastom. 

Jesenný update pre Xbox One práve vychádza

Zmenilo sa aj guide, ktoré je teraz rýchlejšie a jednoduchšie na ovládanie a pohyb, keďže záložky budete ovládať zadnými tlačidlami. Pribudli možnosti ako Friends in Games, alebo aj turnajová sekcia.

Jesenný update pre Xbox One práve vychádza

Upravené bolo notifikácie a to hlavne pri stlmenej obrazovke, kde sa teraz budú zobrazovať aj upozornenia. Redizajnovaná bola Game Hub welcome záložka, ktorá ukazuje obsah titulu na jednej stránke.

Pripraviť sa môžete aj na prechod na Xbox One X, kde si budete môcť jednoducho presunúť hry na externý disk, ktorý následne len pripojíte do novej konzoly. Budete môcť na disk uložiť aj nastavenia svojej konzoly, alebo ak budete mať naraz doma obe konzoly, môžete kopírovať aj cez LAN. K tomu už teraz budete môcť stiahnuť 4K obsah, ktorý si už len presuniete do novej konzoly.

Jesenný update pre Xbox One práve vychádza

K tomu do výpisu hier pribudne možnosť filtrovania Xbox One X enhanced titulov, ktorých je cez 130 a uistiť sa, že máte 4K update pridaný. 

Pribudli jednoduchšie možnosti na objavovanie obsahu a napríklad Mixer záložka na dashboarde ukáže preview streamov ešte pred kliknutím. Ak budete chcieť streamovať môžete už rovno v 1080p. Rovnako bude podpora USB kamier pre Mixer streamovanie. Ak budete nahrávať videá, môžete ich uložiť na USB a to až hodinové a na Xbox One X pôjde rovno 4K HDR ukladanie ako videí, tak aj obrázkov.

Jesenný update pre Xbox One práve vychádza

Z iných doplnkov pribudla Xbox Assist aplikácia, arabské a hebrejské jazyky a nakoniec Xbox Store bol premenovaný na Microsoft Store.


Zdroj: twitter.com

Prichádzajúce Gran Turismo Sport ponúka detaily ohľadom DLC, nových tratí a digitálnej licencie FIA
predchádzajúca novinka

PS4 dostáva bundle so Star Wars Battlefront II
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.