Yomawari: Midnight Shadows ukazuje hrozivé stvorenia, ktoré na vás budú číhať v temnote

pridal Gam_er 7.10.2017 o 20:03
PC
PS4
PS Vita
Akcia


NIS America vydala nový trailer pre ich hororovú adventúru Yomawari: Midnight Shadows, ktorá u nás dorazí na PC, PS4 a PS Vita 27. októbra. Trailer nám dáva pohľad na to, ako sa stratí dvojica priateliek Yui a Haru, ktoré sa snažia zúfalo nájsť jedna druhú uprostred noci. Mapa hráčom umožňuje nie len zobrazenie na veľkej obrazovke, ale tiež vstup do jej štruktúr, čo dáva prieskumnej hrateľnosti úplne novú vrstvu. 

Okrem toho môžeme vidieť niekoľko naozaj hrozivých monštier, ktoré budú loviť úbohé dievčatá počas ich hľadania. K týmto monštrám patria klasické typy nepriateľov, ktoré budú číhať v temnote na uliciach, ale nebudú chýbať ani veľkí bossovia. Yomawari: Midnight Shadows rozpráva príbeh dvoch blízkych priateliek, ktoré sa počas návratu domov od seba nečakane oddelia a stratia. 

Hráči budú musieť využívať interakciu s prostredím, sledovať rôzne značky, ktoré sa zobrazujú nad určitými položkami a vykonávať rôzne akcie, ako napríklad odtlačiť z cesty krabicu. Okrem toho bude hra povzbudzovať hráčov k prieskumu celého mesta, hľadania stôp a riešenia rôznych hádaniek.  Stronghold 2 remaster vychádza na Steame, pridáva nový obsah a multiplayer
predchádzajúca novinka

Bethesda nerieši aktuálny politický problém nacizmu v Amerike, Wolfenstein II meniť nebudú, ani svoj marketing
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.