Vyzerá, že leaknutý príbeh Red Dead Redemption 2 bol pravdivý

pridal saver 1.10.2017 o 9:49
PS4
Xbox One
Akčná adventúra


Aktuálny trailer nám potvrdil veľkú zhodu už s dávnejšie leaknutým príbehom Red Dead Redemption 2. Totiž dozvedeli sme sa, že vodca gangu sa volá Arthur a to sa zhoduje aj s predchádzajúcim príbehom. 

Hráte totiž za vodcu gangu Arthura Morgana a príbeh začína vtedy keď zistíme, že jeden z gangu je špión od Pinkertonovcov. Tí vás nakoniec budú väčšinu hry prenasledovať, zatiaľ čo vy budete získavať členov do vášho gangu ako Marston, Abigail, little Jack a ďalších. Základnou mechanikou hry bude udržať si a postupne presúvať svoj kemp.

Pritom keď pôjdete na misiu vyberiete si niektorých členov vášho gangu podobne ako v Mass Effecte alebo Dragon Age.  Vyzerá, že medzi postavami na misii sa bude dať prepínať a zahráte si tak aj za Johna Marstona.  Za neho budete môcť hrať aj po ukončení hlavnej hry a dostane vlastné questy a bude si budovať ranč.

Prostredie hry bude rozdelené na päť zón, pričom prioritou Rockstaru je spraviť to celé interaktívnejšie ako Skyrim.

Táto podoba však nemusí byť finálna, keďže podľa leaku, keď tím ukázal svoju hru vedeniu Rockstaru, neboli nadšení. Nezdalo sa im to dostatočne inovatívne a dostatočne iné. Nakoniec to je v Rockstare bežné a preto tam vidíme neustále odklady, ale vraj aj neustále odchody zamestnacov 

     Benchmarky Forza Motorsport 7 ukazujú pekný výkon a AMD optimalizáciu
predchádzajúca novinka

Mobilný titul The Pirate: The Plague of Death prichádza na PC
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.