Nepreplácajte SNES Mini na eBayi a podobných stránkach

pridal matus_ace 12.9.2017 o 8:39


Drobná retro konzola Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System bola krásnym návratom do minulosti vo veľmi dobrom prevedení, čo sme ocenili aj v našej recenzii. Bohužiaľ to však veľká časť hráčov oceniť nemohla, lebo sa ku konzole jednoducho nedostali. Nintendo nečakalo taký záujem na celom svete a každá dodávka do obchodov bola okamžite vypredaná. Výsledkom bolo, že sa na internete predávala za štvornásobok ceny v obchodoch, keďže situáciu mnohí zneužívali.

To by sa už teraz nemalo opakovať. Reggie Fils-Aime, prezident Nintendo of America hovorí, že v obchodoch bude dostatok kusov nasledovníka Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System a hráči sa už nemusia báť toho, že by sa ku konzole nevedeli dostať. Uvidíme, či to bude platiť už pri vydaní, alebo si na lepšiu dostupnosť budeme musieť počkať na ďalšie várky. Reggie ale zároveň hráčov žiada, aby zbytočne nepreplácali sumy za konzolu na eBayi a podobných stránkach, keďže sa k nej dostanú za oficiálnu cenu.

Snáď bude mať pravdu, keďže predobjednávky sú už na mnohých veľkých trhoch rozobraté a na eBayi si za ne niektoré predajcovia už teraz pýtajú viac ako 200 libier. Dozvieme sa už čoskoro, keďže SNES Mini vychádza aj u nás už 29. septembra. Viac sme o nej písali v lete a môžete si tiež pozrieť kompletný zoznam titulov.
Gamescom 2017: Elex sa pripravuje na vydanie a pozýva vás do masívneho sveta
predchádzajúca novinka

PC požiadavky na FIFA 18 zverejnené
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.