Gamescom 2017: Elex sa pripravuje na vydanie a pozýva vás do masívneho sveta

pridal play3man 12.9.2017 o 10:06
PC
PS4
Xbox One
Adventúra
Survival


Tento október nebude na hry skromný a pripraviť sa pomaly musíme na príchod viacerých veľkých hier. Či ide o nový Assassin's Creed alebo pokračovanie The Evil Within, prípade ďalšiu Forzu, každý si príde na svoje. Autori zo štúdia Piranha Bytes, ktorí sú známi najmä vďaka série Gothic, sa rozhodli v preplnenom jesennom období prísť so svojim ďalším titulom. Vybrať si dátum vydania v takomto období len svedčí o tom, že sa autori rozhodne neboja postaviť silnej konkurencii a zabojovať o záujem hráčov. S vývojármi sme sa necelé dva mesiace pred vydaním hry stretli aj na Gamescome, kde nám tvorcovia zhrnuli všetky informácie o hre, no najmä predviedli takmer finálnu verziu hry, ktorú si môžete pozrieť aj nižšie na videu.

Autori Elexu sa najviac pýšia rozsiahlosťou sveta. Ten je totiž naozaj masívny a tvorcovia sa tento fakt snažia aj využiť. Ten teda bude tvorený naozaj rozmanitými lokalitami, ktoré hráčom budú prinášať nielen nové zážitky, ale taktiež nové výzvy, ktorým sa budú musieť naučiť čeliť. Zvlášť to potvrdzuje aj mix rôznych herných žánrov. Základom síce ide o štandardné RPG, no zároveň kombinuje prvky z fantasy a sci-fi žánrov. Vďaka tomu sa môžeme tešiť na rozmanité druhy príšer a tiež viaceré typy zbraní - milovníci fantasy a sci-fi sa budú môcť vyblázniť s plazmovými zbraňami, tradičnejší hráči dostanú do rúk brokovnice no a úplní klasici si zase nájdu záľubu v lukoch alebo sekerách.

Ako sme teda už spomínali, Elex vychádza v októbri, konkrétne 17. októbra a to pre PS4, Xbox One a PC. K dispozícii bude aj špeciálna edícia hry s 25 centimetrovou figúrkou. Na Gamescome mali autori vo svojom stánku vystavené hneď dve tieto špeciálne edície a vyzerali veľmi dobre. 
Ukážka kariéry Project Cars 2
predchádzajúca novinka

Nepreplácajte SNES Mini na eBayi a podobných stránkach
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.