Týždenník - Návrat Posla Smrti, Spintires a Shadows sérií

pridal saver 20.8.2017 o 20:56
PC
PS4
Xbox One
3DS
Switch


Tento týždeň sa nám oživili dva tituly a to Posel Smrti, ktorý dostane viac menej pokračovanie, novú hru dostane aj Spintires a pokračuje RPG séria Shadows. Shadows séria je zo Slovenska a naposledy sme z nej videli Shadows: Heretic Kingdoms v roku 2014, teraz bude pokračovať v titule Shadows: Awakening.

   

Samotné Spintires nedostáva ani tak pokračovanie, ako rozšírenú edíciu Spintires: Mudrunner, ktorá bude obsahovať pôvodnú hru a aj nové challenge úlohy a nové autá. Okrem PC vyjde aj na konzolách Xbox One a PS4.

Nakoniec Posel Smrti bol nečakane oživený THQ Nordic štúdiom, ktoré si ale ako vývojárov už zobralo KingArt a uvidíme, ako dokážu zachytiť temnú atmosféru pôvodnej adventúrovej série. Vyzerá, že z pokračovaní nám bude teraz na Gamescome predstavené Shadows of Tomb Raider. Z nových sérií vás zaujal teasing Biomutanta, ktorý podľa prvého záberu vyzerá zaujímavo. K tomu rovnako z nových hier nám príde Planéta Opíc, aj keď v interaktívnom formáte, kde budeme len rozhodovať a sledovať dej.

   

Star Wars Battlefront 2 ponúkol pred Gamescomom malú ukážku vesmírnych útokov, Gran Turismo Sport ukázalo niektoré nové funkcie, Forza Motorsport 7 ďalšie vozidlá a aj celý zoznam tratí, k tomu autori popísali vizuálne vylepšenia na Xbox One X. Keď sme pri vozidlách, viac zo svojho sveta ukázal aj Project Cars 2 a pásové vozidlá vo World of Tanks dostanú príbehový mód, aj keď len na konzolách. Nakoniec Rise of Nations sa rozšíri aj na Windows 10 s crossplatformom so Steam verziou.

     

Z hardvéru nám teraz vyšli VEGA 64 grafiky a zároveň testy dostali aj VEGA 56, obe idú podľa očakávaní na úrovni GTX1070 a GTX1080, aj keď pri oveľa vyššej spotrebe. Ak vám to však nevadí, máte už na výber medzi Nvidiou a AMD.

     

Z článkov sme sa pozreli na The Long Dark Wintermute, ktoré už vyšlo a prinieslo aj prvé dve kapitoly singleplayerového príbehu, priniesli sme aj recenziu na Detached, manažmentovku mesta Aven Colony, pixelované peklo v titule Butcher, svet Miitopie na 3DS a rovnako aj diabolský Brain Training a pre zmenu na Switch konzole sme sa pozreli na Flip Wars. Dojmy sme priniesli na Conan Exiles Frozen North expanziu.
Xbox Livestream a ohlásenia z Gamescomu
predchádzajúca novinka

Project Cars 2 sa ukazuje na záberoch
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.