PlayStation Plus predplatné zdražie aj v Európe

pridal matus_ace 28.7.2017 o 13:20
PS3
PS4
PS Vita


Služba PlayStation Plus je tu s nami už od roku 2010 a predplatiteľom prináša každý mesiac niekoľko hier na stiahnutie, no aj niekoľko ďalších výhod. S príchodom PS4 znamenala aj platený multiplayer a v niekoľkých posledných rokoch Sony postupne zvyšovalo cenu predplatného v rôznych častiach sveta. A po Rusku v roku 2014, Anglicku v roku 2015 a US v roku 2016 tento rok prišiel rad už aj na nás. Sony totiž oficiálne oznámili zvýšenie ceny predplatného pre Európu, ktoré príde už čoskoro.

Od 31. augusta si za ročné predplatné priplatíme o 10 eur viac, teda bude stáť €60. Štvrťročné predplatné pôjde hore o 5 eur, cena sa tak zvýšila na €25. Mesačné predplatné zdražie o 1 euro, kúpite ho po novom za €8. Ak máte náhodou nastavené automatické predlžovanie predplatného, po 31. auguste budú všetky ceny automaticky zvýšené.

Nedávno tiež Sony predstavilo augustovú ponuku hier pre PS Plus predplatiteľov, ktorú vedie Just Cause 3. Celú ponuku nájdete v našej novinke.Dead by Daylight ponúka zdarma kapitolu „A Lullaby for the Dark", ktorá práve vyšla na PC
predchádzajúca novinka

For Honor dostane dedikované servery a ďalšie updaty
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.