My Nintendo program do odmien pridal Wii U a 3DS hry

pridal matus_ace 25.7.2017 o 11:34
3DS
WiiU


Nintendo posledné generácie svojim hráčom priniesol aj nejakú podobu vernostného programu. Pred príchodom Switchu prišiel už druhý redizajn a zmena formy odmien v podobe programu nazvaného My Nintendo. Ten je trochu zložitejší, neponúka fyzické odmeny, no už nie je regionálne obmedzovaný. Získavate v ňom platinové mince za rôzne činnosti, či už bežné (návšteva eShopu...), alebo v konkrétnych hrách. Zlaté mince zas získavate za digitálne a krabicové nákupy hier (krabicové len na Switchi) a tieto potom môžete míňať na rôzne odmeny.

Doteraz tam boli odmeny ako pozadia, zvonenia, krátke Pikmin filmy, ďalšie zľavy na vybrané hry a odmeny do hier ako Super Mario Run, Miitomo a Fire Emblem Heroes. A aj napriek tomu, že hráči najviac ako odmeny chceli digitálne hry, tie boli v programe len v minimálnej miere. To sa ale teraz konečne mení a My Nintendo pridáva prvé 4 digitálne hry ako odmeny za zlaté mince. Sú to menšie hry, ale na začiatok fajn a konečne môžete minúť nazbierané body.

3DS:

  • Zen Pinball 3D (50 mincí)
  • Super Little Acorns 3D Turbo (50 mincí)

Wii U:

  • Art of Balance (90 mincí)
  • BIT.TRIP Presents... Runner2: Future Legend of Rhythm Alien (100 mincí)Carried Away bude stavať lanovky a prepravovať turistov na svahy
predchádzajúca novinka

The Sims 4 vyjde v novembri na Xbox One
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.