Autori Dragon Ball FighterZ zatiaľ nehovoria o Switchi, hra nebude podporovať crossplay

pridal matus_ace 17.7.2017 o 10:16


Počas turnaja EVO 2017 sa ku slovu dostali aj tvorcovia prichádzajúcej bojovky Dragon Ball FighterZ, ktorí síce veľa noviniek neukázali, no vyjadrili sa k už skôr kolujúcim informáciám. Konkrétne producent hry, Tomoko Hiroki, nadviazal na už staršie vyjadrenie ohľadne Switch verzie hry. Tú autori nevylúčili a sami sa vyjadrili, že by sa im táto možnosť pozdávala, no nateraz majú iné plány. Namco sa chce najskôr sústrediť na vydanie Switch verzie Dragon Ball Xenoverse 2. Až potom sa budú zaoberať tým, čo bude ďalej.

Hiroki povedal, že najskôr chcú hráčov dostať práve ku Xenoverse 2. Keďže hra príde už v septembri, uvidíme, či sa nejakého oficiálneho oznámenia dočkáme koncom roka. Koniec koncov, FighterZ vychádza až v roku 2018.

Reč prišiel ale aj na inú tému. Crossplatformový multiplayer sa stáva bežnou realitou naprieč platformami v niektorých hrách, a tak je bežné, že sa šudia o tieto možnosti zaujímajú. Hiroki však svojim vyjadrením sklamal všetkých, ktorí v niečo také dúfali. Potvrdil totiž, že hra nebude podporovať crossplatform hranie medzi konzolami a/alebo PC.

Čo sa týka priamo noviniek z EVO, tak prišla vlastne len jedna. Už skôr sme vedeli, že medzi postavami v hre bude aj Trunks. Teraz ho autori rovno predstavili trailerom:
Fantasy Strike udrie tvrdo, ale bude sa jednoducho ovládať
predchádzajúca novinka

Kingdom Hearts III môže prísť aj na Switch
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.