Týždenník - Star Wars nádielka

pridal saver 16.7.2017 o 22:11


Tento týždeň nám oživila víkendová Disney akcia, ktorá priniesla sériu Star Wars trailerov, novú Star Wars hru a aj novú Marvel hru, jedna je v AR druhá vo VR.

Príde totiž Oculus titul s Marvel hrdinami nazvaný Marvel: Powers United VR, kde sa prevtelíte do jedného z ponúknutých hrdinov, Star Wars: Jedi Challenges zase pre AR okuliare od Lenova. Okrem toho Disney ohlásilo aj Star Wars zábavný park a aj hotel, všetko so známymi témami.

Z trailerov ukázali ako pozadie natáčania Star Wars The Last Jedi, tak aj video z tvorby príbehovej časti Star Wars Battlefront II, kde sa pozrieme na príbeh jednotky impéria po epizóde VI, kedy bola zničená Hviezda smrti 2.

Z iných noviniek prešla Steamom vlna banov hlavne na podvodníkov v Counter Strike, ukázal sa nám titul Hell Let loose, ktorý ukáže multiplayer v 2. svetovej vojne so stovkou hráčov a predstavilo sa aj posledné DLC do Mafie III nazvané Sign of the Times. Dátum dostal Gran Turismo Sport a to na október a znovu sa nám viac priblížil aj Star Citizen, ktorý dostal nový cinematic trailer.

Ak máte radi hry zadarmo, môžete si stiahnuť severský titul Jotun, a to ako na Steame, tak aj GOG. Zadarmo pre Xbox Live Gold hráčov sú aj dva nové tituly a to Runbow akčnú a LEGO Pirates of the Caribbean. Zadarmo je aj trial verzia Mass Effect Andromeda, kde ak ste ešte nehrali, môžete si hru stiahnuť na všetkých troch platformách a hrať 10 hodín. Síce Wild West Online nebude zadarmo, ale zadarmo si môžete pozrieť prvé video z jeho sveta, ktorá nevyzerá zle, ale je otázne, či ho autori stihnú dorobiť ešte tento rok.

   

Z našich v článkov sme si rozpísali najväčších zloduchov vo videohrách. Pridali sme recenzie na parádny atmosferický titul Black The Fall, na 3DS sme sa pozreli na nový Fire Emblem a aj Ever Oasis, vo virtuálnej realite sme dostali nevoľnosti pri hraní Homebound. Pozreli sme sa aj na arkádové peklo v titule Nex Machina a doplni sme to šialenstvom v Roots of Insanity. Spísali sme si tiež dojmy z dema Mario + Rabbids v európskej centrále Nintenda, kde hra skĺbila dva rôzne svety a namiešala do toho XCOM prvky. Nakoniec sme si spravili aj video zachytávajúce nádejné slovenské projekty z Game Days. 

   
Kingdom Hearts III môže prísť aj na Switch
predchádzajúca novinka

Prešiel Spider-Man downgradom
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.