Samurai Shodown V Special prichádza na PS4 a Vitu

pridal matus_ace 14.7.2017 o 16:17
PS4
PS Vita


Samurai Shodown V Special bola posledná oficiálna hra pre NeoGeo platformu. Vyšla v roku 2004 a je to pravdepodobne hra, ktorá z tejto série rezonovala najviac. Teraz sa vracia, nakoľko SNK Corporation oficiálne oznámili, že ich ďalším projektom je vydanie hry pre PS4 a PS Vita v priebehu tohto leta. Okrem toho hru odprezentujú aj na EVO 2017, čo je najväčší turnaj v bojovkách na svete. Priamo na akcii bude možné si hru vyskúšať prostredníctvom demoverzie.

SNK píšu, že celý systém hry a aj postavy vybalansovali, aby vytvorili najviac taktický a najlepší zážitok v sérii. Celkovo hra ponúkne 28 hrateľných postáv, vrátane bossov z predchádzajúcich častí a vracajú sa aj ďalšie postavy z predchádzajúcich hier. ČO sa týka herných systémov, táto časť uviedla Overkill útoky, teda špeciálne a brutálne zakončovacie pohyby. Nebudú chýbať ani v novej verzii.

Vydanie je naplánované počas tohto leta na PS4 a PS Vita. Uvidíme, či sa neskôr hra ukáže aj na ďalších platformách, ale v prípade The King of Fighters XIV, predchádzajúcej hry od SNK, bola exkluzivita len časová.
Štvorica záberov na The Evil Within 2
predchádzajúca novinka

Ako vyzerá a beží Dragon Ball Xenoverse 2 na Switchi
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.