Ready At Dawn oceňujú Project Scorpio, avšak väčší záujem majú o Nintendo Switch

pridal Gam_er 27.5.2017 o 8:54
Xbox One X
Switch


Vývojári z Ready at Dawn sa nám po vydaní ich AAA titulu The Order 1886, ktorý vyšiel exkluzívne pre PS4, trochu vytratili z hlavného prúdu veľkých áčkových hier. Nedávno vydali menšiu, u mnohých nečakanú záležitosť Deformers, ktorá priniesla multiplayerovú arénovku, no tak sa zdá, že by sa toto štúdio už čoskoro mohlo vrátiť do vôd AAA projektov. 

Nedávno sa totiž so svetom podelili o svoje názory týkajúce sa širokého množstva tém z oblasti videohier, kde prejavili záujem o Nintendo Switch a chvália hardvérovú aktualizáciu u PS4 Pro či Porojectu Scorpio. Okrem toho tiež špekulovali o tom, že by mohlo dôjsť ešte k pár generáciám konzol, než ich hardvér prekoná cloudové hranie. 

„Zakaždým, keď príde nejaká platforma, do ktorej chcete vstúpiť, máte pocit, že vidíte niečo naozaj skvelé - obrovský grafický pokrok, obrovský technologický pokrok a nový spôsob interakcie s hrami, akým je napríklad VR. Myslíme, že Switch je rovnaký prípad. Vidíme ho a vidíme tiež trh, ktorý sa tejto platformy snaží uchopiť, expandovať a budovať ju. Určite vám môžeme povedať, že vo vnútri nášho štúdia je o Switch veľký záujem.

Okrem toho si myslíme, že Scorpio je skutočne skvelé. Sme radi, že môžeme byť svedkami posunu v konzolách. Myslíme si, že bude zaujímavé pozerať na to, ako budú pokračovať ich ďalšie cykly, nie len Scorpio, ale do hry prichádza aj PS4 Pro. Čo bude Sony robiť ďalej? Kedy sa platformy stanú takmer jednotné v spôsobe ich fungovania alebo dokonca zmiznú v prípade, že sa bude všetko nachádzať na cloude a vy už nebudete potrebovať platformu tohto typu? Je zaujímavé vidieť, ako sa všetky tieto plány pomaly hýbu a ešte zaujímavejšie bude to, kde sa stretnú, pretože sa zdá, že práve to bude ďalší cyklus. Pravdepodobne skončíme pri 2 platformách až sa dostaneme do bodu, kedy nebudete potrebovať hardvér, pretože všetko bude proste prepojené v sieti a dostaneme sa k hraniu prostredníctvom cloudu,“ hovorí Ready at Dawn. 

Bude zaujímavé sledovať budúcnosť Ready at Dawn a to, či sa od nich ešte dočkáme kvalitnej AAA hry, prípadne či budú pokračovať v partnerskom programe GameTrust. Želali by ste si od tohto štúdia pokračovanie The Order 1886 alebo ste za úplne inú AAA hru?Veľké finále Wargaming ligy vo World of Tanks sa dostáva do osemfinále
predchádzajúca novinka

Halo Nightfall
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.