Samsung má nový plne ohýbateľný displej, ktorý označuje ako prielom v technológii panelov

pridal Gam_er 24.5.2017 o 13:08
Mobil
Monitor


Spoločnosť Samsung síce nepredstavila svoj Galaxy X, ktorý je označovaný ako prvý smartfón s ohybným, resp. skladacím displejom, no napriek tomu sme aspoň svedkami samotného displeja, ktorý spĺňa tieto kritériá. Tento nový panel totiž ponúka niekoľko jedinečných vlastností, ktorými sa konkurencia zatiaľ nemôže pochváliť. 

Nový OLED panel od Samsungu sa dá totiž ohýbať, poskladať a očakáva sa, že by mohol byť súčasťou hneď niekoľkých zariadení budúcnosti. Spoločnosť uviedla, že prvá krát bude tento nový 9,1" ohybný OLED displej prezentovať na americkej konferencii venovanej displejom SID 2017, ktorá začína v utorok.  

„Zatiaľ čo sú súčasné flexibilné OLED panely schopné byť transformované len na jednej strane, tento nový OLED panel môže byť ohnutý, zakrivený, valcovitý na na oboch stranách, rovnako ako hore aj dole,“ opisuje Samsung. 

Mohlo by teda ísť o displej, ktorý bude použitý v nasledujúcej vlajkovej lodi Galaxy X. Odhalenia a dohady hovoria, že by sa predstavenie tohto smartfónu malo konať ešte tento rok, no komplikácie vo výrobnom procese by mohli Samsung prinútiť ku kroku, ktorým by bolo posunutie predstavenia až na začiatok roka 2018. 
Na Switchi si zahráte s ďalšími 3rd party ovládačmi
predchádzajúca novinka

Get Even dostáva mesačný odklad pre teroristický útok
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.