Samsung predstavil Galaxy Book s Windowsom, Gear VR s pohybovým ovládačom

pridal saver 26.2.2017 o 22:54
PC
Mobil
Android
Win10
Notebook


Samsung síce na MWC konferencii nepredstavoval mobily, ale ponúkol konkurenciu Surface tabletu, ako aj novú verziu Gear VR. Pridal Galaxy Tab S3, ktorý vyzerá ako väčšia verzia Galaxy Note. Samotné predstavenie Galaxy S8 si nechal na 29. marca. Hovoril niečo o inováciách a posune, tak uvidíme, čo chce ponúknuť.

Samsung  predstavil Galaxy Book s Windowsom, Gear VR s pohybovým ovládačom

Galaxy Tab S3

Nový Tab S3 vyzerá ako štandardný tablet, ale Samsung do neho napchal softvér z Note a spravil z neho jeho väčšieho nasledovníka  Má stojan, pero, plus je tu aj klávesnica. Presnejšie ponúka 9.7 palcový displej, Snapdragon 820 , 4GB RAM, 6000 mAh batériu. Pridaný je 13mpx foťák. Spracovanie je však lacnejšie ako malo Note.

Samsung  predstavil Galaxy Book s Windowsom, Gear VR s pohybovým ovládačom

Gear VR

Pre Gear VR bola ohlásená nová verzia okuliarov s tým, že pribalený bude rovno aj motion ovládač s touch plochou. Vyzerá veľmi podobne ako ovládač Oculusu, len má v sebe aj motion senzory. Vo vývoji je 70 titulov, ktoré ho budú podporovať. Nové Gear VR bude fungovať s Galaxy S7, S7 Edge, Note 5 a Galaxy S6. Zrejme aj s S8, keď vyjde.

Samsung  predstavil Galaxy Book s Windowsom, Gear VR s pohybovým ovládačom

Galaxy book

Hlavným bodom prezentácie bol Galaxy Book, kde Samsung uvidel trh, ktorý otvoril Surface od Microsoftu a tiež do neho chcú vstúpiť. Ponúkne rovno dve 2-in-1 zariadenia s odnímateľnými klávesnicami a to v 10 a 12 palcových verziách. Oba majú 7.4 mm a v sebe i5 Core U Kabylake bez ventilátora, 13mpx kamery, k tomu 12 palcová verzia má AMOLED displej, 10 palcová TFT displej.

Galaxy Book dostane aj S-pen podporu, ktoré ponúkne 4096 úrovní tlaku s 0.7mm perom, ktoré je navrhnuté tak aby ste cítite ako by ste písali na papier. Samsung tam spolupracuje na podpore aj s Adobe a Microsoftom.

Doplnia to Samsung Flow aplikáciou, ktorá sa prepojí s vašim Galaxy mobilom ak ho používate a budete môcť dostávať notifikácie priamo na obrazovku.
Styx sa opäť vkradne na hernú scénu v marci, ukazuje svoje požiadavky
predchádzajúca novinka

Týždenník - Switch sa blíži
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.