Knite & The Ghost Lights má ďalšie problémy

pridal matus_ace 16.2.2017 o 20:24
PC
WiiU


Pred niekoľkými rokmi Kickstarter explodoval a kým dnes sa na prefinancovanie zaujímavých hier už nepoužíva tak často, vtedy sa tam objavovala jedna zaujímavá hra za druhou. Mnoho z nich sme si už mohli zahrať, na iné ešte stále čakáme, no boli aj také, ktorých autori to nezvládli a hry nakoniec nikdy nevzniknú. Nápaditý titul Knite & The Ghost Lights zatiaľ platí do prostrednej kategórie. Od úspechu s kampaňou v roku 2013 sme sa vydania hry zatiaľ nedočkali, no objavujú sa správy o čoraz väčších problémoch.

A tie aktuálne v hernej komunite dôveru hráčov voči hre tiež nevyvolávajú. Už predtým sme tu mali niekoľko odkladov, problémy s ľuďmi a pomalé dochádzanie financií. Celá hra nakoniec neponúkne úplne tie isté veci, ktoré autori v pôvodnej kampani sľúbili. Bude výrazne menšia a odstrihnutý bude napríklad vo výraznej miere príbeh. Celý tím sa prakticky rozpadol a zostal len jeden človek, ktorý sa pokúsi túto menšiu hru dať dokopy z toho, čo je už hotové. Stále by to podľa jeho slov mala byť decentná platformovka so zaujímavým vizuálom.

A tým to pre hru končí. Minuli sa aj peniaze, takže vydaním hry štúdio Mobot ako také končí už aj z právneho hľadiska, keďže autor nevidí zmysel v tom, aby ho ťahal osamote. Pokúsi sa však s profitom vyjsť tak, aby vedel pokryť refundy, ktoré môžu prísť, keďže nakoniec nedodá to, na čo v kampani hráči dali peniaze. Navyše takmer s určitosťou nebude Wii U verzia, keďže tú by len ťažko spravil a tiež by ho ešte stála peniaze.EA Origin Access na PC je teraz na týždeň zadarmo
predchádzajúca novinka

Watch Dogs 2 približuje DLC obsah v Human Conditions
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.