HTC U Ultra a U Play mobily predstavené

pridal saver 12.1.2017 o 22:36
Mobil
Android
Mobily


HTC nabehlo na moderný systém ohlasovania dvoch verzii mobilov naraz a ponúka svoje nové vlajkové lode HTC U Play a HTC U Ultra. Oba mobily majú nového AI asistenta od HTC a sú celé sklenené.

HTC U Ultra a U Play mobily predstavené

Je to nová Ultra prémiová séria ich mobilov a náležite tomu bude aj nacenená. Za HTC U Ultra zaplatíte $749. Ale za tú cenu má 5.7 palcový Quad HD displej a k tomu 2 palcový minidisplej nad ním (160 x 1040). Ten je hneď vedľa kamery a dopĺňa hlavný displej o rôzne drobnosti ako rýchle kontakty, notifikácie, hudbu, alebo čas. Plus, ako je to dnes moderné mobil nemá 3.5 jack na zvuk. Tie sa pripoja buď cez USB-C alebo wireless. Priložené sú USonic slúchladlá so zabudovanými mikrofónmi, vďaka čomu vám nastavia hlasitosť podľa potreby.

Z hardéru ponúkne Snapdragon 821, 4GB RAM a 64GB alebo 128GB  flashu. MicroSD môže ísť až do 2TB. Kamera má 12Mpx Ultrapixel senzor, laserový autofocus, optickú stabilizáciu a F1.8, pre zmenu má predná kamera 16mpx. Batéria bude mať 3000mAh. Systém bude Android 7 Nougath.

Mobil bude v modrej a ružovej farbe.

HTC U Ultra a U Play mobily predstavené

Väčšieho brata dopĺňa menší HTC U Play, ktorý má 5.2 palcový 1080p displej, slabšiu kameru ak procesor. Presnejšie je tam Helio P10 procesor doplnený o 3GB alebo 4GB RAM a 32GB alebo 64GB flashom, 16mpx/16mpx kamery a doplnené to je 2500mAh batériou Systém tu bude len Android 6 Marshmallow. 

Farby menšej verzie budú biela a čierna.

Čo sa týka AI asistenta, ten je len sleduje vaše návyky a radí vám napríklad, že ho môžete nabiť ak vie, že pôjdete na dlhšie preč. Alebo poradí, že sa máte teplo obliecť ak bude zima. Má aj always on hlasovú detekciu a tak bude AI príjmať rozkazy aj keď ne displej vypnutý. Zároveň vás mobil podľa hlasu vie aj rozoznať.

Mobily vyjdú budúci mesiac.

HTC U Ultra a U Play mobily predstavené
Nintendo Switch prezentácia predstavila cenu, dátum a aj hry
predchádzajúca novinka

WWE 2K17 prichádza na PC, pozrite si prvé obrázky
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.