PS4 Slim leaknutá?

pridal saver 21.8.2016 o 19:42
PS4


Objavili sa zábery na niečo, čo by mohlo byť PS4 Slim, ak sú teda zábery reálne. Ťažko povedať, či je to reálna alebo nie, ale eventuálne by Sony mohlo kľudne PS4 Slim predstaviť na evente, ktorý bude mať 7. septembra s tým, že by ju rovno začali predávať (predaj by mal začať 14. septembra). Bol by to ideálny čas pred neskorším začiatkom predaja PS4 Neo.

Jeden z predčasných majiteľov túto konzolu predáva cez online aukciu. Pridal už aj obrázky rozbalenej konzoly.  Medzitým sa na FCC certifikačnej stránke objavila aj registrácia nového Dualshocku, ktorý je prakticky rovnaký ako pôvodný, len zrejme v novej revízii.

PS4 Slim leaknutá?

PS4 Slim leaknutá?

PS4 Slim leaknutá?

PS4 Slim leaknutá?

PS4 Slim leaknutá?

Pribudli už aj porovnania s pôvodnou verziou. Veľkosťou do šírky a dĺžky je približne rovnaká len je nižšia. Zo zaujímavostí konzola má stále dva USB porty vpredu, žiadny vzadu ale vyzerá, že chýba optický audio výstup. Zrejme Sony znižuje na tejto verzii výrobné náklady čo najviac a bude ju smerovať ako lacný entry model, zrejme za cenu okolo 249 eur možno 299 eur, hi-end verzia bude následne PS4 Neo.Týždenník - Gamescom týždeň
predchádzajúca novinka

Gamescom 2016: Čo všetko čaká v budúcnosti World of Warships a World of Tanks
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.