Japonská spoločnosť Level-5 si v Európe zaregistrovala niekoľko nových značiek

pridal matus_ace 26.7.2016 o 11:11
DS
3DS


Level-5 je známe japonské štúdio, ktoré vzniklo už v roku 1998 a za tú dobu prinieslo mnoho známych hier, najmä na konzoly a handheldy od Sony a Nintenda. Za sebou tak majú Ni no kuni, Inazuma Eleven, White Knight Chronicles alebo známeho Laytona. Už dlhšie vieme, že majú v pláne niekoľko nových hier a najmä pokračovaní svojich známych a aj relatívne nových sérií, no teraz nám do celej situácie vniesli trochu svetla ich nedávne registrácie hneď niekoľkých značiek v Európe.

Spoločne si zaregistrovali 6 značiek, no nemáme k nim bližšie detaily. Aj napriek tomu už samotné názvy čo-to prezrádzajú. Už dlhšie napríklad vieme, že sa chystá nový Layton s veľkými zmenami a tak trochu nám to potvrdzuje registrácia názvu Lady Layton. Zdá sa tak, že v ďalšej časti známej detektívnej série ovládneme ženskú hlavnú postavu. Nová časť ich známej futbalovej RPG série by sa mala volať Inazuma Eleven Ares.

V Japonsku je nový fenomén - Yo-kai Watch. Pokémoni majú zdatného konkurenta ten sa pomaly dostáva aj ku nám. A rovnako ako Pokémoni, aj Yo-kai vydáva dve hry naraz v rámci generácie. Západ sa oboch častí dvojky dočká tento rok v zime s podnázvami Bony Spirits a Flashy Souls. Level-5 si ale zaregistrovali Yo-kai Watch Geraporhythm a Yo-kai Daijiten, takže sa aj u nás dočkáme dvoch mobilných spin-offov pre iOS a Android.

Nakoniec tu máme dvojicu značiek Otmé Hero a Megaton Musashi. Prvá z nich je nová, tú druhú si vo svete zaregistrovali aj minulý rok. Je ale jasné, že s obomi počítajú aj pre európskych hráčov. Zatiaľ netušíme, o čom by mohli byť, no Musashi je meno sesterskej lode Yamato. Obe bojovali v 2. svetovej vojne a minulý rok sa podarilo Musashi objaviť tímu pod vedením Paula Allena.State of Mind ponúka nové zábery a teaser
predchádzajúca novinka

Nebulous použije astronauta ako guľôčku z automatu
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.