Praveký Far Cry Primal oficiálne predstavený, vyjde začiatkom budúceho roka

pridal play3man 6.10.2015 o 19:50
PC
PS4
Xbox One


fiogf49gjkf0d

Ubisoft má na svojom zozname množstvo veľkých titulov, pričom s pokrývaním herného portfólia s ich vlastnými hrami sa rozhodne nechystajú poľaviť. Vydanie Assassin's Creed Syndicate je na spadnutie a koncom roka sa do obchodov dostane aj Tom Clancy's Rainbow Six Siege. Minulý rok, v podobnom období, sa vytiahli so štvrtým dielom Far Cry série, ktoré skončilo úspechom. Na nový diel však nebudeme musieť čakať až tak dlho, ako by sme mohli predpokladať.

Už včera totiž Ubisoft začal teasovať nový Far Cry titul, ktorého dej by sa mal odohrávať až v praveku. Dnes ale prišli s oficiálnym oznámením, ktoré spolu s informáciami prináša aj dátum vydania. Far Cry Primal bude rozprávať príbeh Takkara - sezónneho lovca a posledného člena ich loveckej skupiny. V hre sa pozrieme do prostredia Oros, v ktorom pri boji o prežitie budeme musieť využiť rôzne suroviny na vytváranie zbraní alebo nástrojov: "Hráči budú musieť craftovať zbrane a nástroje z kostí mŕtvych zvierat, loviť pre potravu, naučiť sa založiť oheň, no taktiež čeliť nebezpečným predátorom".

 

Na Far Cry Primal pracujú vývojári zo štúdia Ubisoft Toronto, ktorému pomáha pobočka v Šanghaji a v Kyjeve. Dizajnér hry, Jean-Christophe Guyot, opísal nový Far Cry nasledujúcimi slovami: "To obdobie, kedy sa ľudia rozhodli položiť palice na zem a začali si privlastňovať pôdu, to obdobie, kedy sme sa začali šplhať na vrchol v potravinovom reťazci. Sprevádzané bolo nielen konfliktmi voči ostatným ľuďom, no taktiež voči prírode ako takej".

Far Cry Primal vyjde už 23. februára pre PlayStation 4 a Xbox One, pričom PC hráči si budú musieť počkať do marca.Microsoft ohlásil Lumie, nový Surface Pro 4 a svoj prvý notebook Surface Book
predchádzajúca novinka

Vyberte sa vlastnou cestou v nádejnom sci-fi titule Angels Fall First
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.