Mafia III ukazuje gameplay a obrázky

pridal saver 5.8.2015 o 14:42
PC
PS4
Xbox One


fiogf49gjkf0d

Popri prvom traileri na Mafia III tu máme aj zostrih gameplayu z IGN. Video ukazuje hrateľnosť na vylepšenom Mafia 2 engine a aj nové mesto New Orleans.  V príbehu sa dostaneme do roku 1968 a  aj neskorších rokov ako bude postupne plynúť príbeh černocha Lincolna Claya, siroty a bývalého vojaka z Vietnamu. Vzhľadom na to, že stratil rodičov, má Lincoln silný vzťah v rodine a tú hľadá, kde sa dá, našiel ju medzi vojakmi, neskôr u čiernej mafie, ku ktorej sa pridáva. 

Ale netrvá to dlho. Talianska mafia zaútočí a vyvraždí Lincolnov gang, jeho adoptívneho otca a brata. Jeho strelia do hlavy a nechajú ho napospas smrti. Ale prežil a vydáva sa na cestu pomsty. Jeho skúsenosti sa teraz budú hodiť, keďže potom ako Taliani vyvraždili celú jednu časť mafie, vzniklo vákuum v organizovanom zločine, ktoré si priam pýta kontrolu. Chopí sa jej Lincoln, ktorý začína boj o mesto a boj proti talianskej mafii. Autori hovoria, že je to presne to, čo sa v tých rokoch na juhu Ameriky dialo.

Trailer:

Hra začína v roku, keď bol zavraždený Martin Luther King a rasistické napätie v Amerike bolo na maxime, zároveň sa zväčšoval odpor proti vojne. Lincoln patrí k obom týmto nenávideným sféram. Budeme tak v hre vidieť veľa odporu proti černochom, veľa rasistických nadávok, útokov na černochov aj od policajtov a, samozrejme, segregáciu. Všetko toto bude ako na uliciach, tak aj v rádiách.  

V tomto prostredí musí Lincoln prežiť a vytvoriť si novú vlastnú rodinu, s ktorou potiahne do boja. Bude mať poruke černošku Cassandru a klan haiťanov,  Burkea a jeho gang Írov, ktorých bude môcť volať pomocou telefónov na pomoc pri misiách. Tam sa napríklad zídu ako snajperi alebo budú odlákavať policajtov a zapoja sa aj do prestreliek. Lincoln ich následne bude môcť odmeňovať a získavať si ich vernosť ako aj rôzne odmeny a skilly. Pomáhať bude aj už zostarnutý Vito z Mafie 2, ktorý vám dá k dispozícii svoj taliansky gang.  Ovládať však budete môcť len Lincolna.

Vito:

Mafia III ukazuje gameplay a obrázky

Na hre pracuje ako pôvodné 2K Czech štúdio, tak aj nové Hangar 13, kam tiež odišli niektorí ľudia z českého štúdia. Titul čakáme budúci rok na PC, Xbox One a PS4.

Gameplay:Guild Wars 2 predvádza expanziu Heart of Thorns, cez víkend bude beta
predchádzajúca novinka

Adam Jensen pozdravuje z Gamescomu
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.