Tohtoročný Need for Speed reštartuje celú sériu

pridal matus_ace 21.5.2015 o 18:35
PC
PS4
Xbox One


fiogf49gjkf0d

EA a Ghost Games prezradili prvé detaily ohľadne tohtoročnej inkarnácie svojej známej pretekársakej série. Tá zahadzuje podnázov a nebude to nový Underground, ako sme si pôvodne mysleli. Úplne zreštartuje celú sériu a bude sa volať jednoducho Need for Speed. Hra však bude výrazne inšpirovaná podsériou Underground a ponúkne veľké otvorené mesto s denným cyklom zameraným na jazdenie v noci a širokými možnosťami úpravy áut, pričom kladie dôraz na kultúru áut v spolupráci so Speedhunters.

Spomínaná kultúra pokryje minulosť, súčasnosť aj budúcnosť. Svet áut bude vyobrazený v úplne novej úrovni detailov a autenticity, vďaka čomu by mal hráčov pohltiť a tí budú chcieť objavovať prostredie okolo seba jedinečným štýlom, aký dokáže sprostredkovať len Need for Speed. Ghost Games navyše nezabudnú ani na naratívnu stránku a sľubujú zaujímavý a inovatívny zážitok aj v tomto ohľade. Na štúdio bol kladený veľký tlak a aj preto si na vývoj vybrali rok navyše, aby priniesli čo najlepší zážitok, ktorý vystihuje to, čo má Need for Speed predstavovať.

V istom smere hra nadviaže tam, kde skončili Rivals. Online hranie bude prebiehať bez jedinej prekážky a autori chcú ponúknuť nové cesty toho, ako sa budú hráči spájať a tvoriť skupiny a to aj pri hraní single. Teraz bude oveľa jednoduchšie, aby niekto z vašich priateľov vedel vstúpiť do vašej single hry. Hra navyše pobeží na novej verzii Frostbite enginu. Vďaka tomu všetkému by mala hra vyčnievať nad konkurenciou, no nič viac sa zatiaľ o nej nedozvieme. Jej plné predstavenie je však naplánované na 15. júna 2015, počas E3. Need for Speed vyjde v priebehu jesene na PC, Xbox One a PS4.Prvých 15 minút z logickej FPS Magnetic: Cage Closed
predchádzajúca novinka

Spirituálny nástupca SOCOM série dorazil na Steam Early Access
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.