Spirituálny nástupca SOCOM série dorazil na Steam Early Access

pridal roberto 21.5.2015 o 18:11
PC
PS4


fiogf49gjkf0d

Taktická TPS H-Hour: World’s Elite na seba upozornila ako spirituálny nástupca SOCOM série už v roku 2013. Na Kickstarteri vtedy David Sears, bývalý kreatívny riaditeľ pôvodnej série, vyzbieral štvrť milióna dolárov. Vo februári predvádzal pokrok v leveldizajne a po ďalšom roku a štvrť sa H-Hour objavuje medzi Steam Early Access titulmi.

Hra je ešte stále v alfa-štádiu a Sears v popise rovno upozorňuje, že ešte nie je v stave aby mohla zaujať hráčov vyžadujúcich kompletnú a odbugovanú hru, ktorá už potrebuje dotiahnuť iba pár detailov. Prvá verzia otvorená vlastníkom predčasného prístupu ponúka hráčom základné funkcie potrebné k hraniu multiplayer zápasov 8v8 na dvoch mapách a v dvoch herných režimoch. Okrem zabíjania protivníkov je už vlastne možné iba zbierať muníciu, otvárať a zatvárať dvere a tancovať nad mŕtvolami. Hrať sa dá na dedikovaných serveroch s VAC ochranou i súkromných serveroch.

Zoznam chýbajúcich ale pripravovaných funkcií a obsahu je celkom dlhý, preto si autor a jeho štúdio pokúsia vydať aktualizáciu každý týždeň.

Do hry by mali postupne pribudnúť ďalšie charaktery, mapy, zbrane, výbušniny, animácie, achievementy i hráčske karty. Okrem toho má vzniknúť rozsiahla databáza štatistík každého hráča urobená tak, aby odhalila slabé stránky nováčikov a zároveň upozornila na cheaterov. Časom má byť uvoľnený aj nástroj na zriaďovanie vlastných dedikovaných serverov pre uzavreté komunity, e-sport nástrojov, nástrojov klanového manažmentu i nástrojov na (vizuálne?) upravovanie herných charakterov a zbraní.

Spirituálny nástupca SOCOM série dorazil na Steam Early Access

H-Hour: World’s Elite má byť tým pravým orechovým pre hráčov, ktorým chýba skutočne tímová strieľačka s klanmi a potrebou hlbšej premyslenej tímovej spolupráce. Podpora klanov preto patrí medzi priority. Pohľad tretej osoby má zasa hráčom poskytnúť lepší prehľad o dianí na bojisku. Steam Early Access komunita prijala hru prevažne kladne, ale s výhradami k jej aktuálnemu stavu, možno teda bude k dokončeniu potrebných viac než odhadovaných 7 až 10 mesiacov. Na PS4 verziu sa nezabudlo, naďalej sa na nej pracuje.Tohtoročný Need for Speed reštartuje celú sériu
predchádzajúca novinka

Vyšiel patch 1.03 pre PC verziu Witcher 3
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.