Zaklínač 3 sa dočká dvoch veľkých platených expanzií

pridal matus_ace 7.4.2015 o 19:07
PC
PS4
Xbox One


fiogf49gjkf0d

Rozpisovať sa na tomto mieste o tom, kto je Geralt, o čom je séria Zaklínač a čo nás čaká v prichádzajúcej trojke by bolo zbytočné. Je to pravdepodobne najočakávanejšia hra roka a posledné dni sme informáciami o nej bombardovaní z každej strany. S tým, ako sa jej vývoj chýli ku koncu ale autori začínajú pracovať na tom, kam by sa s ňou ďalej mohli posunúť. Už skôr nám autori prízvukovali, že ak sa hra dočká platených rozšírení, budú to skutočne väčšie kúsky, nie len bežné DLC, A teraz sa zdá, že túto svoju filozofiu pre Witcher 3: The Wild Hunt dokonale naplnia.

Marcin Iwiński, spoluzakladateľ CD Projekt Red hovorí, že si ešte dobre pamätajú dobu datadiskov, kedy tieto expanzie skutočne rozširovali základný herný zážitok. A práve k tomu by sa chceli vrátiť. Obe prichádzajúce expanzie pre Zaklínača tak ponúknu viac hodín, ako niektoré celé hry na trhu. Budete ich môcť získať prostredníctvom Expansion Passu, no Iwiński dodáva, že ak máte akékoľvek pochybnosti, nekupujte ho. Počkajte si na recenzie, prípadne si vyskúšajte hru, či vás zaujme. Je to vždy vaša voľba.

Prvá expanzia ponesie názov Hearts of Stone a jej prejdenie by vám malo zabrať zhruba 10 hodín. Geralta zavedie na úplne nové dobrodružstvo do pustín Zeme nikoho a uličiek Oxenfurtu, kde sa Geralt snaží splniť úlohu od tajomného Muža zo skla. Jeho úloha však neprebieha hladko a vyzerá to tak, že nič nie je také, ako sa zdá, nakoľko bude musieť využiť všetky svoje schopnosti, aby sa dostal z tohto podvodu.

Druhá expanzia ponesie názov Blood and Wine a bude ešte dlhšia - zhruba 20 hodín. Toto rozšírenie predstaví úplne nový región zvaný Toussaint, ktorý bol nedotknutý vojnou. Atmosféra miestnej zhovievavosti a tradičných rytierskych rituálov je však len maskou, ktorá skrýva prastaré krvavé tajomstvo. A vy máte v koži Geralta toto tajomstvo odhaliť.

Obe expanzie sú v pláne pre PC, Xbox One a PS4, pričom okrem nového príbehu ponúknu aj nových nepriateľov, nové zbrane a novú výbavu. Navyše sa v nich objavia nové a aj dobre známe postavy. Hearts of Stone si odbije premiéru v októbri, Blood and Wine by malo vyjsť niekedy v prvom štvrťroku 2016.

Update: Za obe rozšírenia zaplatíte 25 eúr.Forza Horizon 2 sa rozširuje o osem nových áut z filmu Fast and Furious
predchádzajúca novinka

Nový Layton príde okrem 3DS aj na mobily
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.