Do Európy mieri PS4 bundle Bloodborne

pridal roberto 31.1.2015 o 9:28
PS4


fiogf49gjkf0d

Ktorákoľvek zo "Souls" hier od From Software mohla hráčov pripraviť nielen o mnoho virtuálnych životov, ale aj o desiatky až stovky hodín z reálneho života. A podľa toho, či sa vám veľké výzvy Demon's Souls, Dark Souls a Dark Souls II páčili, máme pre vás dobrú alebo zlú správu. Bloodborne má byť totiž rovnako veľkým sústom ako jeho predchodcovia a vďaka dungeonu Chalice možno ešte väčším.

Vývojári sa rozhodli urobiť obrazové aj slovné zhrnutie informácií o pripravovanej akčnej RPG, pričom sa zamerali práve na výnimočný dungeon. Pod Yharnhamom, najväčším mestom v hre, sa totiž ukrýva prastarý labyrint, ktorý rozhodne nevybudovali ľudské ruky. Nielenže je obrovský a skladá sa z niekoľkých poschodí, ale narozdiel od ostatných nebezpečných oblastí sveta Bloodborne, tento priestor nebude mať pevný dizajn, bude procedurálne generovaný. Nepôjde ale iba o náhodné dungeony známe zo starých aj nových roguelike hier. Chalice sa prispôsobí hráčovej postave. Nikdy by nemal byť priľahký ani priťažký a keď už bude mať hráč príbeh dávno za sebou, sem sa bude môcť kedykoľvek vrátiť a hra mu pripraví stále nové a nové výzvy a nikdy nebude vedieť, čo sa ukrýva za najbližším rohom.

Dvaja hráči hrajúci osamote by nikdy nemali vkročiť do rovnakého dungeonu, From Software však v novom titule zároveň rozvíja multiplayer a nebude nič jednoduchšie, než do "toho svojho" dungeonu pozvať aj kamaráta či neznámeho parťáka.

Neoficiálny pokračovateľ Souls línie s úžasným vizuálom i atmosférou má potenciál stať sa system sellerom PlayStation 4 a určite patrí k jej najočakávanejším exkluzivitám roka 2015. Sony preto pošle do Európy aj bundle čiernej verzie PS4, čierneho Dualshocku 4 a hry Bloodborne. Bundle sa začne predávať v deň európskeho launchu Bloodborne (25. marca 2015) a bude sa dať aj predobjednať u lokálnych predajcov.Point&Click adventúra Papetura vás zavedie do papierového fantasy sveta
predchádzajúca novinka

Nový Unreal Tournament sa pripomína novou mapou a zbraňami
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.