Far Cry Primal sa odohráva na Slovensku!

pridal saver 13.12.2015 o 20:56
PC
PS4
Xbox One


fiogf49gjkf0d

Jean-Cristophe Guyot kreatívny riaditeľ Far Cry Primal sa vyjadril o prostredí ich prehistorickej hry. Konkrétne prostredie krajiny Oros je prakticky Slovensko. Teda Slovensko v prehistorickom období, keďže práve tadiaľto z Afriky popri rieke Dunaj mierila hlavná emigračná vlna. A keďže tím chcel umiestnenie hry blízko pri ľadovci, usadili svoje kmene v Karpatoch niekde na Slovensku.

Časovo je hra umiestnená do mezolitického odbobia kedy sa ľudia z lovcov menili a usadlíkov a začali boje o územia. Čiže v hre prakticky bojujete o budúce Slovensko. A to hneď s niekoľkými vlnami emigrantov. Napríklad prvá, pôvodná vlna, sa sem dostala už počas doby ľadovej, ale zasekla sa tu. Je archaická a vzhľadom na svoj počet vymierajúca. Majú problém rozmnožovať sa a tak sa zmenili na kanibalov, aby získali silu z iných kmeňov.

Mimo nich vám budú spoločnosť robiť aj zvieratá, niektoré priateľské, iné menej. Budete z nich získavať materiály, zdroja na craftovanie, iné vám budú pomáhať ako vlky, ktoré pomôžu uloviť korisť, jaguár pre zmenu bude pomáhať ostať skrytým, šablozubý tiger vám umožní jazdiť na sebe a podobne aj menšie mamuty. Každý predátor má svoju úlohu.

Far Cry Primal sa odohráva na Slovensku!

Nakoniec nám autori ukážu aj našu starú reč,  samozrejme vymyslenú, ktorú doplnia titulkami. Ale napriek tomu, že nie je reálna je založená na pôvodnej proto-indo-euróskej reči.  Je však ešte viac utlmená, keďže autorom pôvodná verzia znela ako skutočný jazyk z východnej Európy.

Titul uvidíme budúci rok. Presnejšie 23. februára.Týždenník - Vianoce sa blížia
predchádzajúca novinka

Nové textury do Witcher 3 HD Reworked ukázané
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.