Fórum
> Diskusie> Hardvérové fórum

ODHAD CENY [vytvoril: Andyno - 21.6.2019]
Zdravím vespolek! Keďže v najbližšej dobe budem asi po siedmych rokoch kupovať nové PC, rád by som sa zbavil nejako efektne toho starého, ktoré má nasledujúce komponenty: CPU: i5-3570 RAM: 4x4GB DDR3 Kingston MB: GA-B75M-D3H HDD: WD 1TB GPU: Asus Strix GTX970 4GB OC Case: Cooler Master Elite 370 Chladič: Noctua NH-U12P DVD vypaľovačka LG Plánujem to predávať bez zdroja, nakoľko moja EVGA SuperNOVA 850W je dosť dobrá na to, aby utiahla aj moju novú zostavu, ktorá bude vyzerať približne takto: CPU: i7-9700K alebo i5-9600K (tu mám celkom dilemu, pretože ak už, tak by som mal záujem o niečo 8-jadrové, no nie som si istý, či to využijem, ale na druhej strane by som chcel mať aspoň na ďalších 7 rokov od upgradovania procesora pokoj) RAM: 2x8GB DDR4 MB: povedzme Asus Prime Z370-P II SSD: tu by som použil svoj súčasný Samsung 500GB GPU: Asus Strix RTX2070 Case: Fractal Design Define R6 Chladič: tu ešte neviem, nakoľko mám tú dilemu ohľadom CPU Ale naspäť k tej starej zostave, takže otázka znie: oplatí sa to predať komplet, alebo na súčiastky, a za koľko? Nechcem s nikým vybabrať, no taktiež to nechcem dávať pod cenu, aby si niekto myslel, že sú tam vadné komponenty alebo čo. Ide mi proste o vzájomnú spokojnosť. Vopred vďaka za akékoľvek reakcie!
[ príspevkov 4 , posledný 30.7 17:49]

Na prispievanie do diskusných skupín musíte byť prihlásený!

Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login

ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk

Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.