KOMUNITA

detail
 FPS DROPPY [vytvoril: kuduš judaš - 14.5.2012]
Takže môj problém je celkom zvláštny aspoň pre mňa, názov však tomu nenaznačuje. V októbri 2011som si kúpil herný laptop "msi gt683dxr" zo začiatku všetko fungovalo v poriadku hrával som si battlefield 3 na ultra zo stabilnými 60 fps kým neprišiel osudový patch asi niekedy v decembri to však avšak v ten istý deň mesiac sa mi stala ešte jedna divná vec. Počítač vydával divný zvuk mal som pocit že to je len niečo s mechanikou avšak po pár sekundách blue screen konkrétne myslím že to bolo toto http://www.anvisoft.... ...354066422471.jpg
ale nie som si istý. Keďže sa mi to nestalo prvý krát v živote (pár krát na staršom pc páve na ňom píšem tuto správu) tak som ho len reštartoval a myslel si že všetko pôjde fajn. Vždy predtým som si vyberal kábel od internetu vtedy som však zabudol. Akonáhle som ho vypol počkal som pár sekúnd a znova som ho zapol. Ešte pred načítaním windowsu my vyhodilo akúsi divnú správu samé kraviny a "DHCP.../" to / sa točilo a pomaly to za sebou ťahalo bodky potom mi vypísalo niaku chybu z windowsu vraj mám hodiť cd alebo stlačiť enter tak som stláčal enter a dookola to isté. Skúšal som opäť reštartovať počítač a zase DHCP.../ (stále bol laptop zapojený ku internetu). Nervózny sa idem prejsť. Vraciam sa domov skúšam to znovu opäť DHCP... ja kričím DPC!. Keď som išiel spať bol som rozhodnutý že laptop na druhý deň reklamujem. Po raňajkách ho skúšam zapnúť znovu avšak tentoraz som vybral kábel od internetu neviem prečo. Windows sa naštartoval a všetko beží ako má od vtedy sa to nikdy nestalo, teda DHCP.../ mi ešte pár krát vyhodilo keď som zabudol odpojiť kábel no neviem prečo neskôr sa to samo spravilo a po načítaní všetkých bodiek mi sa mi bez problémov spustí windows. Nuž čo to má z fps droppy?
Takže neviem či to bolo od toho večera alebo od toho patchu ale mávam na battlefield 3 fps doppy. Prvé kolo ani nie no akonáhle príde druhé vyzerá to asi takto hrám dajme tomu 3 minúty a potom prás 10 sekúnd fps droppy na 5 a dookol

Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
POUŽÍVATEĽSKÉ ČLÁNKY A RECENZIE
| THE LAST OF US PART II
3
[pridal PrecedaVlasť 3.3]
| THE LAST OF US PART 2 REMASTERED
90
[pridal PrecedaVlasť 27.2]
| STAR WARS JEDI: SURVIVOR
21
[pridal PaPoČa 22.1]
| TOMB RAIDER I-III REMASTERED
18
[pridal T0M0 16.1]
| ALAN WAKE 2
21
[pridal Tiqer 20.12]
| WITCHER 4
0
[pridal Joey N 10.12]
| MARVELS SPIDER-MAN 2
21
[pridal Filip Basketak 27.10]
| REMNANT 2
11
[pridal Umelec roku 19.8]
| FINAL FANTASY XVI
27
[pridal Tiqer 2.8]
| MODERN WARFARE 2022 - MINIRECENZIA
0
[pridal PrecedaVlasť 23.7]
| MODERN WARFARE 2019 - MINIRECENZIA
0
[pridal PrecedaVlasť 23.7]
| ASSASSINS CREED VALHALLA
2
[pridal Lukášcico 11.7]
| PREVIEW NA FINAL FANTASY 16
11
[pridal Sidh 26.5]
| STAR WARS JEDI: SURVIVOR
9
[pridal Tiqer 12.5]
| RESIDENT EVIL 4 (2023)
0
[pridal saimonkaca 5.4]
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Dolby vision (1)
Zdravím, chcem sa opýtať na nejaké riešenie ohľado...
|Android smartphone do 200-250 ... (4)
Zdravím vás. Vedel by niekto poradiť budget telefó...
|Wifi a ethernet (9)
Ahojte, Mám problém s pripojením pc na net. Vše...
|Dragons dogma ii cz/sk forum (1)
https://steamcommunity.com/app/2054970/discussions...
|Ms windows cd key (33)
Zdravim. Pozeral som cdkeys, ale maju cenu nieco n...
|Svet, ukrajina, vojny ... (18412)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2024 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk